מכבסת בורוכוב בישום כפול לבגדים שלך

מכבסת בורוכוב שירותי כביסה

הכביסה נערמת ואינכם עומדים בקצב? אין מי שיגהץ את החולצות ואת המכנסיים, והכתמים אינם יורדים מבגדי הילדים?
הייתם משתלטים על כל הכביסה אם רק היו עוד ארבע שעות ביממה, אבל במציאות אינכם מסוגלים להשתלט על המצב? אם התשובה לאחת מן השאלות לעיל היא חיובית, אזי מכבסת בורוכוב היא הפתרון המושלם עבורכם.

 

כל שירותי הכביסה

מכבסת בורוכוב מספקת שירותי כביסה וגיהוץ, ניקוי יבש, ניקוי שטיחים ווילונות ואף שירותי משלוח חינם בתל אביב, בגבעתיים, ברמת גן, בבני ברק .
אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר, המאפשרים לנו לטפל בכביסה שלכם ביעילות ובעדינות ולהשיבה אליכם נקייה, מבלי לפגוע בבגדים.

 

שירות איכותי- ובישום כפול מהרגיל סוף סוף לכביסה יש ריח של כביסה

במכבסת בורוכוב, אנו מתייחסים לכביסה שלכם כאילו הייתה הכביסה שלנו, ומטפלים במיומנות ובתשומת לב בכל פריט. הכביסה ממוינת בקפידה, כך שכל סוג בד זוכה לטיפול המתאים. כמו כן, הבגדים נבדקים לפני הכביסה, לאיתור כתמים הדורשים טיפול מיוחד. בנוסף לכך, הצוות אדיב וקשוב, וערוך לתת מענה לכל בעיה ושאלה של הלקוח.

 

איסוף ומשלוח עד פתח הבית

 אם אין באפשרותכם להביא את הכביסה אלינו, אנו נאסוף אותה מביתכם ואף נחזיר לכם את הבגדים נקיים, מקופלים, מגוהצים וריחניים. יתרה מכך, באזורי החלוקה תל אביב, ברמת גן, בגבעתיים, ובבני ברק, האיסוף והמשלוח על חשבוננו.

 

מקצוענים לשירותך

 הסוף לערימות הכביסה המחכות למושיע, והקץ לחולצות המקומטות. מדוע להעמיס על עצמכם את הטיפול בכביסה, אם יש מי שיטפל בנושא עבורכם?
מכבסת בורוכוב מעמידה לרשותכם צוות מקצועי, אדיב ומיומן, שיטפל בכביסה שלכם במסירות.
הרשו לעצמכם להתקדם לעולם של שירות מקצועי, וליהנות משירותי הכביסה של מכבסת בורוכוב.
כך תאפשרו לעצמכם לנשום ולהתרווח, בעוד שכל בגדיכם מטופלים, נקיים, מגוהצים ומקופלים היטב.

להזמנת שירות דרך האתר לחץ כאן והשליח בדרך אליך

מכבסת בורוכוב
מכבסה עם שירות ללא תחרות

שירותי כביסה גבעתיים

מכבסת בורוכוב מתחייבת לכביסה ריחנית במיוחד

אצלנו במכבסת בורכוב מבצעים את התהליכים השונים של כביסה על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עם הריח הטוב ביותר ומתחיביים לבישום כפול של הבגדים שלכם מכבסה ברמת גן גבעתיים מאז שנת 2013,מספקת שירותי כביסה עם חיוך ברמה הגבוהה ביותר
מספר הלקוחות המרוצים שלנו גדל כל יום ויום.